O nás

Wellness chata Sloupnice je místem spojujícím krásu klidné okolní přírody a komfort s privátním wellness. Dává možnost utéci mimo dosah okolních sousedů a užít si samoty.

Chata je usazena na kraji lesa s přenádherným výhledem do netknuté přírody. To je možné sledovat z více než prostorné, slunné terasy s grilem, posezením a prostorem pro relaxaci. Louka před chatou není součástí našeho pozemku, a tak není možné na ni vstupovat.  Pokud Vás omrzí gril, vedle chaty je i ohniště.

Několik metrů od chaty se nachází rybník soukromého majitele, na kterém sice není povolené rybařit, můžete se na něm ale například projíždět na kánoi, která je u nás volně k zapůjčení.

Součástí je privátní finská sauna s panoramatickým oknem a výhledem do lesa.

Sauna je na elektriku, tudíž ji zvládne roztopit úplně každý.

Prostěradla a ručníky máte k dispozici.

Vyhřátí ze sauny se můžete jít ochladit do sudu s vodou. Je možné ho ale také ohřát a využít jako vířivku pro relaxaci ve dvou, ale bez problému i ve více lidech.

Parkovat můžete zdarma nad lesem cca 150 m nad chatou na vyštěrkované ploše. Souřadnice a plánek, jak chatu nalézt Vám zašleme před pobytem.

Pokud máte domácí mazlíčky, můžete je vzít sebou. Nechceme žádný poplatek navíc, jen Vás poprosíme, aby nechodili do ložnici a neskákali na gauč.